תפריט טיפולים

עיסוי קלאסי / עיסוי שוודי

העיסוי השוודי פותח על ידי פֶּר הנריק לינג בתחילת המאה ה-19, כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. הטיפול מיועד לאנשים ביננו אשר רוצים לנוח ולהירגע. עוצמת הטיפול הוא בינוני עד עדין. הטיפול מצויין  לטיפול במצב של סטרס, לחץ וכאבים.

טיפול רקמות עמוק

הוא טיפול המתמקד באזורים מסוימים בגוף החשופים   לפציעות או דלקות. המטפל מתמקד ברקמות הפגועות תוך כדי קשב לרגישות  של המטופל. עוצמת הטיפול היא בינונית עד  חזקה מאוד. הטיפול מצוין לספורטאים או לאנשים אשר נתונים לכאבי שרירים קשים.

טיפול באבנים חמות

שיטת עיסוי אינדיאנית המשלבת  אבני בזלת חמות ושמנים אתרים, הטיפול מיועד לריכוך השרירים, לניקוי רעלים, העמקת הנשימה ותחושת שלווה. הטיפול הוא בעצמה בינונית ואפקטיבי לאנשים המבקשים גם שחרור וגם מנוחה.

טיפול רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול אלטרנטיבית הנעשית באמצעות לחץ בכפות הרגליים.
על פי הרפואה הסינית כפות הרגלים הם הראי לבריאותו של האדם והמפתח לאיזונו. כפות הרגליים מכילות המון מתחים והעיסוי הרפלקסולוגי מעניק למטופליו תחושת שחרור והקלה.

טיפול תאילנדי

העיסוי התאילנדי הוא תהליך הכולל לחיצות איטיות לשחרור הרקמות והמפרקים, מתיחות לגמישות הגוף ותרגילים מגוּונים להמרצה ואיזון של מחזור הדם. העיסוי מצויין עבור אנשים המעוניינים בשיחרור הגוף והארכת טווח התנועה.

טיפול אירוודה

עיסוי אירוודה הוא מתודה כחלק מפילוסופיית טיפול עתיקה אשר נוסדה בהודו, מטרתו של הטיפול היא לטהר ולאזן את המטופל בגוף, בתודעה ובנפש. טיפול האירוודה מלווה בתנועות עיסוי ארוכות ושמנים חמים. הטיפול מתאים לאנשים אשר חפצים בטיפול מרגיע ורוחני.

קצוות

העיסוי מתבצע על בשכיבה על הגב, כאשר העיסוי מתמקד בקצוות הגוף: כפות רגליים, כפות ידיים וצוואר ראש פנים

עיסוי הריון

משחרר כאבים, מרפה לחצים, מרגיע אי נוחות ועוזר לגוף לזרום עם השינויים החלים על האם לעתיד והכי חשוב נותן לה זמן להתחבר לתינוקה.
לחוש אותו, להיות איתו ללא הפרעות, ברוגע ובשלווה.
עיסוי לנשים בהריון מתבצע על מיטת עיסויים כאשר האמא לעתיד שוכבת על צד הגוף עם כריות שתומכות בגופה.
העיסוי מתבצע משבוע 12 והלאה ע”י מטפלות שהוכשרו מקצועית.

פילינג גוף

טיפול גוף מפנק אשר משלב גרגירי מלח ושמנים אתריים שמסיר תאי גוף מתים וניקוי נקבוביות העור, לאחר הטיפול, המטופל נכנס להתקלח וחוזר להמשך עיסוי עם שמנים שמשאיר את העור חלק ורך למגע.

כתוביות קטנות

*אין הגבלת גיל לטיפולים, עיסוי נשים בהריון החל משבוע 12.
*שעות פעילות הספא: 9:00-19:00, ניתן להישאר במתחם עד השעה 22:00 בלילה ביום חול, המטופלים מוזמנים להגיע מתחילת היום ועד סופו ולהנות ממתקני הספא.
*כל מטופל מקבל לוקר אישי, מגבת וחלוק לכל אורך השהות. ותיק בד מתנה
*אפשרות לאירוח קבוצות